Corel Corporation Freedom to Create Your Way
:: Nechte si vrátit 2 500 Kč při nákupu sady CoreDRAW® Graphics Suite X6! ::
Nechte si vrátit 2 500 Kč při nákupu sady CoreDRAW® Graphics Suite X6!

Zvyšte produktivitu svého podnikání a zároveň ušetřete na nákladech na návrh díky profesionálním grafickým a marketingovým materiálům vytvořeným pomocí sady CorelDRAW® Graphics Suite X6. Pokud si nyní zakoupíte plnou verzi, jako bonus automaticky získáte nárok na vrácení €100/2 500 Kč!* Neváhejte, tato exkluzivní nabídka je dostupná jen po omezenou dobu.

CorelDRAW Graphics Suite X6 je osvědčená sada grafického softwaru pro obchodní komunikaci. Zahrnuje prostředí se širokou nabídkou obsahu, profesionální grafický software a nástroje pro úpravy fotografií a webovou grafiku, takže vaší společnosti přinese vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli komunikovat s jistotou, stylově a lehce.

Vaši zaměstnanci se mohou s využitím integrované nápovědy, výukových videí, volně použitelných fotografií a šablon navržených profesionály rychle dát do práce a postupně zlepšovat své dovednosti. Tato verze obsahuje nové výkonné funkce, včetně softwaru pro webovou grafiku, nového typografického jádra s rozšířenou podporou písem OpenType®, kreativních nástrojů pro vektorovou grafiku, nových stylů dokumentů umožňujících rychlé formátování a dalších novinek.

Vrácení peněz je snadné! Stačí dodržet tento postup:

  1. Od autorizovaného dodavatele nebo v internetovém obchodě společnosti Corel si v období od 1. října 2012 do 31. ledna 2013 kupte sadu CorelDRAW Graphics Suite X6 (pouze standardní plná verze ke stažení nebo v krabici).
  2. Kliknutím se vyplňte FORMULÁŘ ŽÁDOSTI


    a odešlete ji spolu s dokladem o nákupu (příjmový doklad nebo faktura) nejpozději 15. února 2013.

  3. Do 10 dnů obdržíte e-mail s potvrzením příjmu vaší žádosti. Platba bude provedena za dalších 28 dnů mezinárodním bankovním převodem.

  4. Poznámka: Každý zákazník může požádat o vrácení peněz pouze jednou. Na tuto nabídku se vztahují podmínky.


O sadě CorelDRAW Graphics Suite X6

Kompletní profesionální sada softwaru pro grafický design

V této intuitivní a snadno použitelné sadě najdete vše, co potřebujete pro profesionální grafický design, ilustrace, stránkový zlom, převod rastrů na křivky, úpravy fotografií, webovou grafiku, tvorbu webových stránek a online spolupráci. Sada podporuje také 64bitové systémy a umožňuje tak naplno využít celý výkon počítače.

Všestranné nástroje pro hledání obsahu, kompozici a kreslení

Ať už tvoříte pro web nebo tisk, je vám k dispozici ucelená sada nástrojů pro kreslení, převod rastrů na křivky, úpravy fotografií, malířské techniky a webovou grafiku. Pro snadnou správu stylů a barev jsou určeny ukotvitelné panely vlastností a další pohodlné funkce, např. Sady stylů a Soulady barev. Při kreativní tvorbě vám budou rovněž k užitku pokročilé typografické nástroje OpenType®.

Hodnotné výukové materiály pro grafiky všech úrovní

K dispozici máte všechny výukové nástroje, které potřebujete k usnadnění začátků i při pokročilé tvorbě, včetně cenných videokurzů, ucelených výukových nástrojů, vysvětlení od odborníků a inspirativní příručky.

Digitální obsah s přidanou hodnotou

Využijte pokročilé typografické možnosti formátu OpenType a vyberte si některé z 1 000 profesionálních písem, včetně špičkových písem jako Helvetica® nebo Frutiger®. Navíc budete mít k dispozici tisíce volně použitelných fotografií, všestranných klipartů a profesionálních šablon.

Přesná kontrola a snadné sdílení díky kompatibilitě, která na trhu nemá obdoby

Výstup můžete vytvářet pro celou řadu médií, od tabulí a letáků přes vizitky a potisk na auta až po webové stránky. Výsledky své práce můžete přizpůsobovat a jakkoli sdílet díky podpoře více než 60 formátů souborů, včetně formátů PDF, JPG, PNG, EPS, AI, TIFF, PSD, DOCX a PPT.

Další informace o sadě CorelDRAW Graphics Suite X6 >>

Stáhnout bezplatnou zkušební verzi >>

*Zobrazit podmínky


Plná verze od
€718,80 včetně DPH

Koupit nyní
Vyzkoušet nyní
Dáváte přednost telefonické objednávce? Použijte
telefonní linku
+44 1628 581601


Copyright © 2015 Corel Corporation. All rights reserved. Terms of Use | Privacy | Become a Corel Affiliate